17.X. 1993 r.– wystawa i aukcja prac powstałych w czasie pleneru malarskiego „Ziemia Wojnicka 93” w dn. 16-19.IX.
W plenerze brali udział uczniowie Państwowych Liceów Sztuk Plastycznych z Nowego Wiśnicza i Tarnowa, a tematykę prac stanowiły obiekty zabytkowe w Wojniczu, Wielkiej Wsi, Więckowicach i Biadolinach Radłowskich.
16-19.X.1994 r. – Zainteresowania (Amatorzy i Profesjonaliści).
Wystawa zorganizowana z wielkim rozmachem. Zaprezentowano zbiory hobbystów Wojnicza i okolic.
9-17.IX.1995 r. – „Japonia oczami Japończyków”.
Na wystawie prezentowane były eksponaty ze zbiorów Izby Regionalnej (dary O. Mieczysława Mirochny), eksponaty przekazane TPZW przez Floragel i Jerzego Lamborów z Wielkiej Brytanii oraz wypożyczone z ich kolekcji drzeworyty i zwoje. Patronat nad wystawą objęło Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, a zorganizowana była z takim rozmachem i na takim poziomie, że prezentowano ją również na Zamku w Dębnie, w Centrum Manggha w Krakowie, w Gorzowie Wielkopolskim, Sandomierzu i Lublinie.
X.1995 r. – wystawa prac plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej przedstawiających wojnicki ratusz.
23.VIII.1998 r. – wystawa etnograficzna „W chałupie i zagrodzie”. Na Rynku zaprezentowano dawny sprzęt domowy i rolniczy.
7.XI. 1998 r. – wystawa prac Michała Mleczki „Kwiaty i pejzaże”.
Była to pierwsza wystawa zorganizowana w nowej sali wystaw przy Izbie Regionalnej utworzonej z inicjatywy TPZW i przy dużym wkładzie pracy jego członków.
12.XII.1998 r. – „Madonny, Anioły, Aniołki” – wystawa prac Eugeniusza Molskiego.
30.I.1999 r. – wystawa „Archeologia Wojnicza i okolicy”. Prelekcja Barbary Szpunar
11.IX.1999 r. – wystawa wydawnictw TPZW w ramach Dni Starostwa w Tarnowie .
11.XI.1999 r. – otwarcie wystawy „Polskie świątki”; zaprezentowano około 150 rzeźb w drewnie autorstwa Władysława Okasa z Jadownik. Część kolekcji artysta przekazał do Izby Regionalnej. Wystawa zorganizowana przy współpracy z GOK.
6.XII.1999 r. – wernisaż wystawy malarstwa prof. Józefa Machowskiego. Rodzina zmarłego prof. Machowskiego postanowiła 10 obrazów pozostawić w Izbie Regionalnej.
29.VII.200 r. – otwarcie wystawy fotografii artystycznej Tadeusza Sachy (Warszawa) pt. „Wędrówki z fotoaparatem”.
19.XII.1999 r. – wystawa fotografii „Pejzaż romantyczny” Krzysztof Stós przy współpracy z GOK.
18.III.2001 r. – Małopolskie kościoły drewniane w rysunkach Andrzeja B. Krupińskiego. Wystawa zorganizowana przy współpracy z GOK.
V.2002 r. – wystawa prac uczniów Szkoły Podstawowej biorących udział w konkursie historycznym „Wojnicz, Tarnów, Kraków – dzieje i zabytki”.
10.I.2007 r. – wystawa „W kręgu haftu krakowskiego”, połączona z prelekcją starszego kustosza Muzeum Etnograficznego w Tarnowie p. Marii Cetery.
18-19.I.2007 r. – wystawa TPZW i jego działalność” zorganizowana z okazji przywrócenia praw miejskich i wzbogacona artystycznymi wizjami wojnickich zabytków wykonanymi przez członków Pracowni Fotograficznej FOTUM.