Burmistrz Wojnicza wspólnie z dyrektorem GOK-u Jarosławem Bujakiem serdecznie zaprasza na uroczystości z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, które rozpoczną się w o godzinie 9.30 mszą świętą w intencji Ojczyzny. Następnie w uroczystym przemarszu udajemy się pod Pomnik Niepodległości aby złożyć wieńce, kwiaty.
Po części oficjalnej zapraszamy na cześć artystyczną przygotowaną przez uczniów ze ZSP w Wielkiej Wsi, SP w Biadolinach Radłowskich oraz Zespół Pieśni i Tańca „ECHO DOLINY” z Biadolin Radłowskich.
Wydarzeniu towarzyszy wystawa fotografii Wojnickiego
Towarzystwa Fotograficznego FOTUM pt. EXPRESJE wystawa fotografii oraz IX Rowerowym Rajdzie Niepodległości Wojnicz – Łowczówek, który odbędzie się 12 listopada, i na który serdecznie zapraszam![]()
Więcej szczegółów na plakatach![]()
![]()
![]()















