Wyprawa na Kresy

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ PODOLA

ZAPRASZA NA PIELGRZYMKĘ DO ZIEMI OJCÓW

Termin: 13.10.2011-16.10.2011 r.

 

Ramowy program:

13.10 (czwartek) – godz. 18.00 – wyjazd z Tarnowa do Kamieńca Podolskiego.

14.10 (piątek) – Przyjazd nad ranem, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma u Sióstr Urszulanek. Śniadanie we własnym zakresie, przy kawie i herbacie podanej przez Siostry. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Starówka, Twierdza, panorama Kamieńca z punktu widokowego oraz Minaretu. Obiad. Rejs statkiem po Dniestrze. Kolacja. Nocleg.

15.10 (sobota) – wczesne śniadanie, cd. zwiedzania Kamieńca, wyjazd do Lwowa, po drodze zwiedzanie Chocimia. Przyjazd do Lwowa, zakwaterowanie w Hotelu Galaktyka, czas wolny. Bankiet (możliwość skorzystania z saun, basenu…)

16.10 (niedziela) – śniadanie. Dla zainteresowanych msza święta o godzinie 9.00 w kościele św. Antoniego. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, a w nim m.in. Kaplica Boimów, Rynek, Ratusz, Zaułek Ormiański, Katedra Ormiańska, Kościół Bernardynów, Pomnik Mickiewicza. Czas wolny na odpoczynek, kawę, posiłek, zakup pamiątek. Panorama Lwowa z Wysokiego Zamku – Kopca Unii Lubelskiej, cmentarze: Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Godzina 12.00 lub 18.00 spektakl w Teatrze Opery i Baletu. Kolacja. Powrót  do Tarnowa w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Cena: 360 złotych + 15 euro (rejs statkiem)

W tym: przejazd autokarem LUX, 2 noclegi, posiłki, przewodnik po Lwowie i Kamieńcu Podolskim, opieka pilota, ubezpieczenie, dla każdego uczestnika płytka CD lub DVD ze zdjęciami z całego wyjazdu + film o Lwowie i Kamieńcu Podolskim.

Zainteresowani proszeni są o kontakt tel. 506 911 551 lub mailowy: podolia@wp.pl