„Stan rzeczy” – nowa wystawa fotografii WTF Fotum


Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne Fotum kolejny raz pokazuje różnorodność i piękno, to które nas otacza oraz to, które jest w nas – zapraszamy na wernisaż 13 kwietnia o godzinie 19:00 do Galerii Findrówka w Wojniczu, Rynek 29. Wstęp wolny.

Jeżeli istnieje jakiś element sukcesu, to jest nim umiejętność przyjmowania i odbierania cudzego punktu widzenia. Wystawa pt. „Stan Rzeczy” jest prezentacją widzenia świata rzeczywistego, ale nie tylko widzianego oczami naszych artystów, bo próbujemy go uchwycić wchodząc w osobistą relację z obiektami naszych działań. Sukces polega na tym, że każdy z nas przedstawia własny świat inaczej, bardziej realnie, prawdziwie lub ponad światem rzeczywistym i wychodzi niekiedy poza granice realnych struktur, warunków oraz form. Nasze obrazy to ułamek sekundy, który może trwać wiecznie. Pokazujemy zwykły świat w sposób niezwykły.

Życie jest jak aparat fotograficzny. Skup się na tym, co nas otacza, co jest ważne, ciekawe. Uchwyć tylko dobre wydarzenia, lub takie które są warte tej jednej sekundy i rób kolejne lepsze zdjęcia – to nasze motto.