Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie zaprasza na XXV Targi Pracy


Targi Pracy odbędą się 6 kwietnia 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej „TOSIR”, ul. Krupnicza 8a w Tarnowie.

Targi pracy to sprawdzona już na tarnowskim rynku forma prezentacji wolnych miejsc pracy, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących pracy jak i potencjalnych pracodawców.

        Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu planujemy zaprosić m.in. agencje zatrudnienia i instytucje rynku pracy, a przede wszystkim pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin.

Zaproszeni pracodawcy przedstawią bogatą ofertę miejsc pracy, różnorodną pod względem oferowanych stanowisk.

       Na tegorocznych Targach zaprezentujemy Państwu oferty pracy m.in. w branżach: budowlanej, handlowej, gastronomicznej, opiekuńczej, medycznej,  mechanicznej, edukacyjnej, transportowej, chemicznej, finansowej. Oferowane stanowiska to: sprzedawcy, kasjerzy, magazynierzy, księgowi, kucharze, pomoce kuchenne, piekarze, cukiernicy, recepcjoniści, doradcy klienta, opiekunki, operatorzy maszyn, mechanicy, kierowcy, spawacze, pracownicy budowlani i inne.

       Dostępne oferty pracy zaprezentuje również Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie.

     Swoje stanowiska będą miały także instytucje wspierające rynek pracy, które zaprezentują realizowane przez nie projekty, programy, organizowane szkolenia i kursy.