Odbył się festyn rodzinny w Publicznym Przedszkolu


10 czerwca w wojnickim Publicznym Przedszkolu  po raz kolejny odbył się festyn rodzinny. Tym razem pogoda dopisała, przez co ogród przedszkolny tętnił życiem, a uczestnicy bawili się znakomicie.

Wszystkich przybyłych jak co roku przywitała dyrektor placówki pani Katarzyna Kura wraz z Burmistrzem Wojnicza – Tadeuszem Bąkiem. Podczas oficjalnego rozpoczęcia festynu z inicjatywy Burmistrza Wojnicza przekazanych zostało pięć bonów okolicznościowych dla wszystkich oddziałów przedszkola o łącznej wartości 5 tyś. zł. Środki finansowe przeznaczone będą na doposażenie sal placówki, w której będą się uczyć i bawić jej podopieczni.

Po oficjalnych wystąpieniach przyszedł czas na zabawę. Tegoroczny festyn uświetniły m.in.   występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych, przedstawienie grupy teatralnej „BRAWO MY” pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” oraz pokazy taneczne zespołu – BEAUTY & BEAST DANCE STUDIO z Tarnowa. Oprócz występów na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, m.in. kolorowe dmuchańce, zjeżdżalnie, smakołyki z grilla i pyszne, słodkie przekąski.