Nowa usługa dla pracujących – Bilans Kariery


10.03 Plakat_A3_v1 bilans kariery

Wszystkich pracujących mieszkańców Małopolski, którzy ukończyli 25 lat i mają wykształcenie maksymalnie średnie lub są powyżej 50. roku życia – niezależnie od posiadanego  wykształcenia, zapraszamy na Bilans Kariery.

Bilans Kariery jest nową usługą Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, dzieki której dowiesz się, w jakim kierunku powinieneś się rozwijać. Bilans Kariery jest również pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe. Już dziś można zgłosić swój udział w projekcie Kierunek Kariera. Na stronie https://www.pociagdokariery.pl/kierunek-kariera-1/35,pracujesz-skorzystaj-z-naszej-oferty,  znajdziesz formularz zgłoszeniowy, wypełnij go, wydrukuj, podpisz i przynieś na spotkanie z doradcą zawodowym.   Jeśli ukończyłeś 25 lat i masz maksymalnie wykształcenie maturalne lub jesteś powyżej 50. roku życia, uczysz się, pracujesz lub mieszkasz w Małopolsce, jesteś osobą zatrudnioną lub samozatrudnioną (w tym przypadku prosimy o wypełnienie dodatkowo formularza dotyczącego pomocy de minimis) to najprawdopodobniej spełniasz wymogi formalne w projekcie i po wypełnieniu zgłoszenia będziesz mógł rozpocząć Twój Bilans Kariery. W tym celu zapraszamy do umówienia się z doradcą zawodowym. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzupełnieniu formularza lub nie masz dostępu do komputera czy Internetu, zapraszamy do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie pl. Na Stawach 1, 30-107 Kraków. Zadzwoń i umów się na spotknie z doradcą tel. 12 4240738, e-mail: iplichta@wup-krakow.pl.

Dyżury doradców zawodowych będą organizowane także na terenie Urzędu Miejskiego w Wojniczu. Wszystkie osoby, spełniające wyżej wymienione kryteria, zainteresowane wykonaniem Bilansu Kariery podczas spotkania z doradcą zawodowym w budynku Urzędu Miejskiego w Wojniczu w pierwszej turze, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu do dnia 15 maja 2016r. osobiście (w sekretariacie Urzędu Urzędu Miejskiego w Wojniczu), telefonicznie (nr tel.14 6790108 w.22 lub 14 6319822 lub drogą mailową (e-mail: agnieszka.dabros@wojnicz.pl)

Usługę Bilansu Kariery oferują:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl
tel.: 12 424 07 38

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu
e-mail: centrum.nowysacz@wup-krakow.pl
tel.: 18 442 94 90

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie
e-mail: centrum.tarnow@wup-krakow.pl
tel.: 14 626 99 40