Konkurs na logo gminy Wojnicz


plakatlogo

Burmistrz Wojnicza ogłasza konkurs na opracowanie logotypu gminy Wojnicz. Celem konkursu jest stworzenie znaku identyfikacji wizualnej, którym samorząd będzie się posługiwał w materiałach promocyjnych, informacyjnych. Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda w wysokości 2000 zł.

Logotyp powinien budzić skojarzenia z gminą Wojnicz, podkreślać wybrany przez autora aspekt lokalnej rzeczywistości i być zaprojektowany według standardów obowiązujących przy tworzeniu identyfikacji wizualnej. Organizatorzy pozostawiają dowolność względem zastosowania kształtów, typografii, barw itp., z jednym wyjątkiem: zasadą obowiązującą jest zakaz wykorzystania herbu gminy w projekcie.

Prace można przesyłać na adres Urzędu Miejskiego w Wojniczu, Rynek 1, 32-830 Wojnicz, w terminie do 8 marca 2017 r. (obowiązuje data wpływu). Szczegółowe warunki uczestnictwa i wymogi względem zgłaszanych prac są opisane w regulaminie konkursu, do którego link znajduje się poniżej.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy: zawodowi plastycy, graficy, profesjonaliści i amatorzy, uczniowie, studenci, osoby fizyczne i firmy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i rozpowszechniania informacji o wydarzeniu.

Do pobrania:

Regulamin konkursu na logotyp gminy Wojnicz

Zarządzenie Burmistrza Wojnicza ws. konkursu

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie uczestnika

Zgoda opiekunów (dla niepełnoletnich uczestników)