Bezpłatne szkolenie dla działaczy organizacji pozarządowych


Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Patronat medialny, jako narzędzie promocji NGO w mediach. Jak przygotować skuteczną ofertę na sponsoring działań organizacji pozarządowych?” z zakresu charakterystyki rynku polskich mediów oraz podstaw ich planowania do określonych celów promocyjnych.

 

Podczas szkolenia zostaną omówione mechanizmy funkcjonowania patronatów medialnych i współpracy redakcyjnej. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną z patronatem medialnym, jako narzędziem promocji organizacji pozarządowych w mediach oraz zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu przygotowania oferty sponsorskiej tak, aby była ona atrakcyjna i dawała duże szanse na skuteczne pozyskiwanie sponsorów.

Szkolenie poprowadzi Maciej Migda – trener, doradca i konsultant z zakresu marketingu organizacji III sektora, w szczególności specjalizujący się w tematach związanych z promocją marki, opracowywaniem strategii organizacji oraz planowaniu aktywności marketingowych.

Szczegółowe informacje wraz z programem w zaproszeniu.

Szkolenie odbędzie się 22 marca 2013 r. w godz. 9:00– 15:45 w siedzibie Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, przy ul. Krasickiego 18 Ip., w Krakowie.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 18.03.2013 r. na adres anna.rodacka@bis-krakow.pl Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wyświetl zaproszenie  

Formularz zgłoszeniowy