AKCJA POBORU KRWI I ZBIERANIE ZAKRĘTEK W MILÓWCE


W świetlicy Domu Ludowego Milówka w dniu  19 maja 2019 (niedziela) w godz. 8:00 – 12:00 ODBĘDZIE SIĘ AKCJA POBORU KRWI oraz AKCJA ZBIERANIA ZAKRĘTEK dla małej Jagódki, która urodziła się bez rączek.

Organizatorzy zebraną krew dedykują na rehabilitacje niepełnosprawnych osób. W najbliższą niedzielę spełniając dobry uczynek, będzie można podarować zakrętki, które oddamy małej dziewczynce o imieniu Jagódka, która w marcu br. ukończyła swój pierwszy roczek życia. Jagódka pochodzi z Tarnowa, potrzebuje systematycznej rehabilitacji oraz protez rączek. Każdy może podzielić się swoim serduszkiem z Jagódką przynosząc dla niej właśnie zakrętki. Każdy kto czuje chęć pomocy, może przygotować i przynieść ze sobą nawet skromną ich ilość. Pokażmy gest solidarności i wsparcia dla tego małego aniołka. Każda zakrętka się liczy.

Na miejscu dla Dawców jak zwykle przewidziane pamiątkowe upominki i poczęstunek ! Dodatkowo jak chcesz, możesz zamieścić gotowe przygotowane zdjęcie na portal FB. Zachęcamy do rozszerzenia informacji o akcji wśród d znajomych, mediów, klubów, stowarzyszeń. Akcję poboru krwi wspierają policjanci z Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.